Kurumsal

Glober Laboratuvar Sistemleri

1200 m² kapalı alan tesislerinde devam eden üretiminin son 4 yılda %50’sini 11 farklı ülkeye ihraç eden Glober, faaliyet alanında ihtiyaç ve beklentileri karşılayan, tercih edilen, profesyonel, yenilikçi ve saygın bir şirket olmanın gururunu yaşıyor.

Hakkımızda

Sektöründe tecrübe olarak 17 yılı geride bırakan GLOBERLAB, Laboratuvar mobilyaları Çeker ocaklar, kimyasal malzeme dolapları, Mikrobiyolojik güvenlik kabinleri, tüp dolapları, terazi masaları gibi endüstriyel laboratuvar hizmeti almak isteyen firmalara güler yüzlü satış personeli ile, etkin imalat kadrosu ve teknik servisi ile her daim müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Firmamız endüstriyel laboratuvar imalatında etkili proje firması olup müşterileri ile birebir görüşmeler ve müşteriyi anlama, isteklerine çözüm üretim memnuniyet kazanmada kendini her daim ispata hazırdır. Fabrika yeri 1.200 m2 kapalı alan içerisinde olup üretimine devam etmektedir. Özellikle son 4 yıldır üretiminin %50’sini dünyanın çeşitli ülkelerine ihraç eden firmamızın bugün itibari ile hizmet verdiği ülke sayısı 11 olup bu sayı günden güne talepler üzerine artmaktadır. Bu durum ise firmamızı laboratuvar üreticileri içerisinde saygın bir duruma getirmiş ve kendini bu ispat etmiş birkaç markadan biri olmasını sağlamıştır.

Ürettiği ürünlerin ISO 9001 kalite yönetim sisteminde ekip olarak koordineli olarak ürün haline geldiği ve bütün üretimlerinin birçok belgesi ile birlikte Avrupa standardı belgelerinden CE belgesi ile siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Globalleşen Dünya şartları ve beraberinde yine tüm Dünya’nın kabul edebileceği standartlarda kaliteli ürün, kaliteli hizmet ve ürün sonrası servis zorunluluğunu da beraberinde getirmektedir. Böylesine önemli bir sektörde ve bu bilinçle üretim yapan bir firmanın varlığının ise yine özellikle ne istediğini bilen siz bilinçli kullanıcılarımız içinde bir avantaj olduğunu düşünmekteyiz.

Zira bizi ayakta tutan, şevkimizi artırıp kendimizi geliştirmemizi sağlayan birinci faktör de bu olmuştur.

ISO 9001 Kalite sistemine göre üretim yapan firmamızın birinci ve olmazsa olmaz kuralı, hizmet verdiğimiz kuruluşların azami memnuniyetidir. Bu nedenle amacımız siz değerli kullanıcılarımızın da desteği ile, daha proje aşamasından itibaren, hammaddenin fabrikamıza girişi, imalatı, montajı ve montaj sonrası servis imkânı da dahil tüm süreçleri izleyip kontrol edilebilir kılmaktır. Bu kolektif çalışma neticesinde bizleri, sizlere ürün satmaya çalışan bir kuruluş olmanın ötesinde, çözüm ortağınız olduğumuzu fark edeceksiniz.

Hizmet Alanlarımız

Faaliyet Alanlarımız

Misyonumuz

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli artırarak müşteri talep ve beklentileri doğrultusunda üst seviyede hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Yaptığımız isin kalitesinden ve oluşturmuş olduğumuz müşteri memnuniyeti sayesinde müşteri devamlılığı hedefler.

Vizyonumuz

Glober Laboratuvar Sistemleri, olarak faaliyet gösterdiğimiz alanda kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını üst seviyede tutarak, güvenilir ve tercih edilen marka özelliğinin devamını sağlamayı amaçlamaktadır.
15

Yıllık Tecrübe

17+

Ülkeye İhracat

50000+

Proje Uygulama

1500+

Mutlu Müşteri